Людям, які прагнуть яскравих вражень, люблячим активний відпочинок і лижний спорт, можна порекомендувати зустрічати Новий рік в Карпатах. Тут їх чекає незабутнє свято серед засніжених гірських вершин, адже Карпати недарма славляться своєю мальовничою природою та чистим гірським повітрям. Тому відпочинок в Карпатах стане гарною ідеєю для проведення Нового року.

Гостям Карпат представиться можливість погрузитися в культуру і традиції Західної України, побувати в цікавих історичних місцях, оцінити національну кухню.

Карпатські бальнеологічні курорти зцілять від будь-яких хвороб і заповнять запас життєвих сил. Крім того, відпочиваючих приємно здивує європейський сервіс за цілком прийнятними цінами. До послуг туристів лижні траси будь-якого рівня майстерності, а кваліфіковані інструктори завжди готові позайматися з початківцями спортсменами.

Місць відпочинку в Карпатах дуже багато. Ця стаття розповість про найбільш примітивні з них.

Буковель

Це найпопулярніший гірськолижний курорт в Карпатах. Тут є все для хорошого зимового відпочинку. Лижне спорядження можна отримати у тимчасове користування за невисоку плату. На пологих спусках Буковеля може кататися навіть дитина, а для спортсменів зі стажем є траси складніше.

Якщо зима видасться не надто сніжна, на допомогу прийдуть стоячі уздовж трас зимові гармати, завжди заряджені свіжим снігом. Крім лижного спорту туристів чекає катання на собачій або кінній упряжці. Любителям екстриму також буде цікаво прокотитися на снігоході, сноубайках або на надувному крузі.

На Новий рік у Буковелі заплановано багато цікавих заходів. Кожен готель готує свою розважальну програму з Дідом Морозом, Снігуронькою, святковим бенкетом і танцями. На території гірськолижного комплексу багато ресторанів і нічних клубів, які теж запрошують до себе гостей в новорічну ніч.

Ворохта

Цей курорт підійде початківцям лижникам. Тут немає крутих спусків, тому тренуватися на трасі можуть як дорослі, які не мають великого досвіду з катання на лижах, так і маленькі діти.

У селищі є кафе, ресторани, лижна школа, інструктори якої із задоволенням навчать усіх бажаючих азам ходьби на лижах. Якщо з якихось причин не хочеться селитися в готель, можна у Ворохті зняти на час новорічних свят садибу. Напевно сімейний відпочинок в тихому затишному котеджі серед казково-прекрасних гір залишить слід у пам’яті надовго.

Яремче

Це курортне місто знаходиться на березі гірської річки Прут. Крім обкатування гірськолижних трас у туристів є відмінна можливість здійснити екскурсії до місцевих етнографічних музеїв, купити презенти своїм рідним і друзям на сувенірних ринках, помилуватися красивими водоспадами, яких в Яремче дуже багато.

Також відпочиваючі можуть скупатися у чані з підігрітою мінеральною водою, в яку додані цілющі трави. Процедура ця дуже благотворно впливає на настрій і самопочуття людини. Багато людей зцілилися від різних хвороб завдяки таким лікувальним ваннам.

У новорічну ніч жителів і гостей міста чекають народні гуляння, в програму яких входять:

  • ворожіння;
  • костюмовані вистави;
  • катання на конях;
  • гуцульські народні танці.

І це лише мала дещиця того, що можна побачити і відчути, відпочиваючи в Карпатах. Туристи повертаються з масою сувенірів, красивих фотографій і найприємнішими спогадами про проведену відпустку. А організувати цю подорож, допоиоже – https://go-to.rest. Зручна і сучасна навігація по сайту допоможе вибрати оптимальний варіант.