Озеро Герешаска (Догяска)

 • Ozero-Hereshaska

Место Категорія: Пам'ятні місця та Озера / РічкиМесто Ключеві словаа: Закарпатська область та Рахівський район

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • В Карпатських горах в дивовижному краю знаходиться унікальне місце озеро Герешаска. Карове озеро є незмінним та важливим членом ассамблії озер Карпат, між Апшинецької та Ворожеської озерами від головного хребта Свидівець, відходить массивний відріг з тонкою вершиною Догяска. На висоті 1577 метрів під скелистою стіною розташоване широке близьке до форми прямоугольне озеро Герешаска.

  Підпирають його води широкий моренний вал з Біловусовим щілочю, що прорізан витікаючим з озера ручя, який дає початок ріки Косовській. Площадка озера більше як 12000 квадратних метра при довжині водного дзеркала 125 метрів і шириною близько 110 м. Максимальна глубина складає 1, 22 метри, мілке дно заростає осикою і вода в ньому не дуже прозора.

  Значна висота над рівнем моря та сніг який не топиться до середини літа обслуговують низькі температури води. Вода в озері маломінералізована томущо вона є льодовиковою та дуже низька і жіткість води -0,57-1,30 мг-екв/л. Герешка на якій характиризуються гідрокарбонатно-кальцеві анійони НСО і катіони кальція. Неподалік від озера Герешка знаходиться чудо природи – Драгобратський водоспад, який доповнює озеро Герешаска і робить екскурсію незабутньою, надовго запамятаєься кожному.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *