Зимовий відпочинок в Ужгороді на ковзанах на території ковзанки «Ice Land», це чудовий настрій та задоволення від катання під відкритим небом.

Ковзанка в Ужгороді, це найбільша ковзанка в Закарпатті, вона відкриває свою діяльність та запрошує ужгородців та гостей міста на катання на ковзанах.

Звертаємо увагу наших відвідувачів, що в зв’язку із закінченням «зимових» канікул у школярів, ковзанка в Ужгороді змінюємо графік сеансів у будні дні.

Так, з понеділка, 14 січня 2020 року, тренування юнацької хокейної команди «Закарпатські Ведмеді» будуть проводитись з 16.00 по 17.45.

Тому, перший звичайний сеанс катання буде починатись о 18.00 за київським часом.

Окрім цього, ви можете відвідувати ковзанку «Ice Land» для катання і у часи проведення так званих сеансів «соціального катання». Вартість сеансу та прокату ковзанів буде такою самою як і для звичайних сеансів у будні дні.

Правила та умови катання на ковзанах на ковзанці «Ice Land» в Ужгороді:

  • Тривалість катання на ковзанах – 45 хв.
  • Вартість сеансу катання у будні дні складає 50 грн
  • Вартість сеансу катання на ковзанах у вихідні та святкові дні складає 60 грн.
  • Вартість оренди ковзанів – 40 грн/сеанс.

Графік роботи ковзанки: з 10.30 до 23.15.

Адреса: каток в Ужгороді знаходиться за адресою, вул. Івана Франка, територія стадіону Авангард (поруч з центральним входом).

Як доїхати? Зручно доїхати автобусом 8, або 58 до зупинки Митна, Авангард.

Активний відпочинок в Ужгороді на ковзанах, гра в хокей увійшли у моду, це вже традиція завдяки команді «Ice Land», що формує цю культуру та розвиває спортивну інфраструктуру та створює можливість з приходом зими усім охочим навчитись кататись на ковзанах.

Чому варто спробувати та почати кататись на ковзанах?

  • Катання на ковзанах, це чудовий спосіб зміцнити здоров’я, адже помірні фізичні навантаження корисні для людини. А перебування та активність на свіжому повітрі  додає сили.
  • Катання на ковзанах допоможе позбутись стресу та депресії, більше того, принесе задоволення та позитивні емоції.
  • Катання на ковзанах позитивно впливає на розумову діяльність, збільшуючи інтенсивність обміну мізків киснем, що змушує інтенсивніше працювати, а головне збільшує позитивний настрій.
  • Катання на ковзанах додає сил, це приємне задоволення, що доступне усім.
  • Приходьте з друзями.

Адреса ковзанки: вул. Івана Франка, територія стадіону Авангард (поруч з центральним входом).