У сучасної людини велика кількість дрібних речей, які розкидані по кишеням. Зарядні пристрої, смартфони, кабелі зарядки, навушники та багато інших дрібничок не завжди можуть поміститись в кишенях. Інколи не хочеться носити великий рюкзак чи сумку. І саме в таких випадках на відміну від кишень, невелика сумка підійде практично для будь-якого набору повсякденних дрібниць, які необхідні в подорожі літаком, поїздом, автобусом на далекі відстані.

Навіть якщо гардероб має безліч кишень, не всі предмети можна покласти в вузькі джинси або стильний піджак. Для невеликої кількості «зайвих» предметів не знадобиться рюкзак або дорожній баул – деякі речі цілком помістяться в міні пак нагрудної сумки. Український виробник HARDRIDE, має в своїй колекції чудову нагрудну сумку Сhestrig.

Що являє собою HARDRIDE chestrig

Якщо говорити про модель HARDRIDE chestrig, то вона є типовим представником нагрудних сумок, яка характеризується високою зручністю та має багато корисних новинок, які оцінить її потенційний користувачі. Маю під рукою (в прямому значенні цього слова) такий аксесуар, можна швидко щось покласти в надійне місце, або при необхідності дістати цю річ.

Після фіксації сумки на тілі, можна відразу відчути на скільки її конструктори все детально продумали, на скільки виріб зручний та зручно розташований. А ще варто зафіксувати той момент, що в середину сумки можна з легкістю потрапити будь-якою рукою.

Також варто звернути увагу на стропу PALS, завдяки якій зовні можливе розміщення різноманітних аксесуарів: бейджа, рації, окулярів та інших речей. Такий виріб є ідеальним для велосипедистів, кіношників, мандрівників та мотоциклістів.

Деякі технічні особливості моделі Chestrig

Дана нагрудна сумка має багато технічних особливостей, завдяки яким вона суттєво виділяється на ринку. Перше на що варто звернути увагу – це тканина Cordura 1000D, яка має не тільки водостійкі особливості, але й приємна на дотик та гарно виглядає. Завдяки цьому можна не переживати навіть в дощову погоду про стан свої документів, телефону та інших речей, які бояться води. Також тут використовується надійна фурнітура YKK.

Якщо зазирнути в середину виробу, там можна побачити дві кишені, що дуже зручно для розділення речей та їх зберігання. Ще одна кишеня в сумці є зовні.

При створенні HARDRIDE chestrig дизайнери подбали про зручність сумки, тому в конструкції передбачено ряд переваг:

  • органічний розмір виробу (30х19х5 см);
  • наявність системи оперативного скидання;
  • для вентиляції передбачена 3д сітка;
  • зручний органайзер.

Враховуючи такі характеристики можна сміливо стверджувати – ця сумка прийде до душі кожному.