ROCKTOL SK05 29-в-1 – це втілення багатофункціональності та надійності в одному компактному мультитулові, що об’єднує в собі 29 різних інструментів. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, цей інструмент стане вашим незамінним помічником вдома, на роботі, в кемпінгу або у випадках виживання в дикій природі.

29 інструментів в одному корпусі

Мультитул ROCKTOL SK05 поєднує в собі 29 інструментів, які компактно розміщені в корпусі розміром 11,4 x 4,2 x 2 см і вагою 323 грами. Ось кілька з них:

 • Плоскогубці: стандартні та з гострими кінцями, для зручного захоплення та роботи з дрібними деталями.
 • Кусачки для дроту: змінні, виготовлені з надміцного сплаву, легко ріжуть навіть товстий дріт.
 • Пилка по дереву: змінне полотно з високоякісної сталі, дозволяє пиляти деревину та інші матеріали.
 • Ножі: прямі та зубчасті, для різноманітних завдань, від різання паперу до обробки дерева.
 • Викрутки: 8 двосторонніх насадок для роботи з різними типами гвинтів.
 • Відкривачки: для пляшок, консервів та інших ємностей.
 • Шило: для проколювання отворів та інших робіт.
 • Пила по металу: для різання тонких металевих листів.
 • Напилок: для обробки металу та дерева.
 • Лінійка: з розміткою в сантиметрах та дюймах.
 • Лопатки: для зачистки поверхонь.

Змінні інструменти для більшої гнучкості

ROCKTOL SK05 оснащений змінними інструментами: напилок дерево/метал, два пильних диска та різаки для дроту твердістю HRC 52-54. Ви можете легко замінити пильне полотно, кусачки для дроту або інші інструменти, щоб підготувати його до конкретного завдання.

Преміум-матеріали для бездоганної роботи

Всі інструменти ROCKTOL SK05 виготовлені з нержавіючої сталі з твердістю до HRC80, що гарантує їх довговічність та надійність. Нержавіюча сталь стійка до корозії, а міцна конструкція витримує навіть найважчі навантаження.

Ергономічний дизайн для комфортного використання

Рукоятка мультитула має ергономічну форму з 3D-обробкою та порожнисту структуру для зручного та надійного захоплення. Спеціальне покриття на рукоятці забезпечує надійний хват та запобігає ковзанню.

Мультифункціональна система викруток

Інструмент оснащений універсальною змінною насадкою та комплектується 8 двосторонніми наборами бітів: SP8+SP4, TT25+TT20, TT15+TT10, SL6+SL5, SL4+SL3, H5+H4, H3+H2.5, PH2+PH1. Такий набір забезпечує широке застосування для різних видів робіт.

Зручний футляр для зберігання та транспортування

Мультитул від ROCKTOL комплектується міцним нейлоновим футляром, що забезпечує надійний захист під час транспортування та зберігання інструменту. Футляр оснащений кількома відділеннями для зручного розміщення всіх інструментів та аксесуарів. Задня частина має петлю для ременя шириною 2,2 см.


ROCKTOL SK05 29-в-1 – це чудовий вибір для тих, хто шукає універсальний і надійний мультитул. Він пропонує широкий спектр інструментів, які будуть корисними в різних ситуаціях, забезпечуючи ефективну роботу та довговічність.