Національний природний парк Гуцульщина

 • Natsional-nyy-pryrodnyy-park-Hutsul-shchyna

Место Категорія: Пам'ятні місця та Пам'ятник природи

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Національний природний парк Гуцульщина – розташований в межах Косівського району Івано-Франківської області, заснувався 14 травня 2002 року за для збереження, відтворення та раціонального використання генетичних ресурсів рослинного і тваринного світу, унікальних природних комплексів та етнокультурного середовища Покутсько-Буковинських Карпат.

  Загальна площа природного парку становить – 32271,0 га, із цієї площі 7606,0 га земель надаються парку в постійне користування, а 24665 га включені до його складу без вилучення у землекористувачів. Парк простягається близько на – 29 км з північного заходу на південний схід, а з північного сходу на південний захід на – 20 км. Гуцульщина керується Міністерством охорони навколишнього природного середовища України.

  Рельєф парку пристосувався до низькогірних та середньогірних хребтів висотами 350-500 м над рівнем моря, які простягаються паралельними пасмами з північного-заходу на південний схід. Найвищою вершиною парку є гора Ґреґіт, яка заввишки 1472 м.н.р.м. Також на його територіях налічується шість невеликих озер, кожен з яких є досить неповторним.

  В Гуцульщині нараховується 1175 видів рослин, також на його територіях зростають 11 рослин які занесені до Зеленої книги України (1987). У лісах природного парку водяться: кабан, олень благодарний, козуля європейська, лисиця, борсук, куниця лісова, видра, кіт лісовий, вище в горах ведмідь бури, рись. Загалом в парку налічується 190 видів.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *