Національний природний парк «Зачарований Край»

 • Natsional-nyy-pryrodnyy-park-Zacharovanyy-Kray

Место Категорія: Пам'ятні місця та Пам'ятник природи

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Національний природний парк «Зачарований Край» – заснований в 2009 році, зараз керується Державним агенством лісових ресурсів України, вважається природоохоронною територією в Україні, розташований на території Іршавського району Закарпатської області. Найближче місто – Іршава.

  Загальна площа парку становить – 6101 гектарів, також у тому числі відноситься 5649 гектарів земель державного підприємства Загатянське лісове господарство, що дозволяє надаватись йому у постійне користування, а також 452 гектари земель філії № 1 Іршавський лісгосп державного підприємства Агроспецсервіс.

  Зачарований край створений з метою збереження, відтворення та ефективного використання типивих та унікальних природних комплексів Східних Карпат. Парк є не тільки природоохоронною територією, але й рекраційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення, та входить до складу природно-заповідного фонду України.

  На території парку водяться рідкісні тварини, такі як: карпатський благородний олень, сарна, бурий ведмідь, свиня дика, борсук, рись, лісовий кіт, бобер, форель і харіус.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *