Озеро Марічейка

 • Ozero-Marichejka

Место Категорія: Пам'ятні місця та Озера / РічкиМесто Ключеві словаа: Верховинський район та Івано-Франківська область

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Озеро Марічейка розташувалось в південній частині Українських Карпат в північно-східній частині схилу гори Шурин. Виникнення озера набуло через льодовикове походження, довжина якого складає 88 м а ширина 45м, висота над рівнем моря близько 1510 метрів. Марічейка частково живиться атмосферною водою та підземками, дно озера мулисте, вода чиста та прісна.

  Максимальна глибина 0,8 м яка має угловину видовженної форми. Береги частково вкриті субальпійськими луками які розташувались досить низько, також береги оточені лісом та частково заростями осоки, ялини та гірської сосни. З озеро до річки Погорілець витікає струмок з лівої притоки Шибеного (басейн Чорного Черемошу).

  Озеро має свою легенду, кажуть що в давні часи на нашу землю напали татари, які зруйнували села та вбивали людей. В наслідок цього мешканці втікли на порятунок в гори, а татари в слід за ними щоб взяти в плін людей. Марічейка так звана жінка пастуха Івана помітала татар і промовила до Івана щоб той повідомив інших, а сама залишилась тримати ворога.

  Татари взяли жінку та хотіли її вбити але в останній момент земля задрижала та піднявся ураган, і в наслідок цього земля розійшлась в якому й розташувалось озеро в якому загинули всі татари, і тому озеро має назву Марічейка.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *