Ратуша, Івано-Франківськ

 • Ratusha-Ivano-Frankivsk

Место Категорія: Пам'ятні місця і Пам'ятник архітектуриМесто Ключеві словаа: Івано-Франківськ і Івано-Франківська область

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • У центральній частині Івано-Франківської області розташована одна з небагатьох ратуш в Україні, збудованих у стилі функціоналізму, її можна помітити на Площі Ринок. У 1672 році споруда була дерев’яно-кам’яною, у 1662 Анджей Потоцький мав намір побудувати ратушу. Спорудження почало свою історію з 1928 року, потім закінчилася 1935, з часом її відновили.

  В минулих роках, споруду використовували як місце для контролювання спалахів у місті, а також велись спостереження за переміщенням турецьких і татарських загонів під час турецько-польської війни. Сама ж ратуша преставляла собою місце міської ради і суд, а ще крамниці. Перебудова відбулася в 1932 році, на той час вона містила крамниці і дешеві ресторани.

  За рішенням облвиконкому було виділено кошти на ремонт ратуші і передано її під музей, сталося це в 1957 році. 26 квітня 1959 року відкрився Івано-Франківський краєзнавчий музей.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *