Place Categories: Пам'ятні місця і Культова споруда
Мало хто знає, що всього в півгодини ходьби від верхнього корпусу санаторію «Карпати», розташованого недалеко від села Чинадієво, Мукачівського району, є мало популярна атракція під назвою «Святилище древніх слов’ян». Святилище відтворює вигляд курганів і місце поминання наших предків. Про це свідчить охоронний фанерний щит, який також закликає на території святилища не кричати, не смітити, не відпочивати, а також не робити нічого, що було б неналежним по відношенню до святилища.
Знаходиться святилище на великій галявині в урочищі під горою Черешнево. Важко сказати, чи справді було «капище» на цьому місці.
При вході на галявину, відразу зустрічає перший дерев’яний ідол. Поруч, на камені, маркування туристичного маршруту, який починається у санаторію «Карпати», перетинає «святилище слов’ян», спускається в село Чинадієво і закінчується біля водоспаду «Скакало», який розташований в урочищі Нижня Грабівниця.
Не можна не згадати про ще одну пам’ятку тутешніх місць. Недалеко від галявинки з капищем, знаходиться «Графська поляна» на якій стоїть хрест. Згідно з легендою, поставив цей хрест граф в пам’ять про свого сина, який на смерть розбився на галявині. Подейкують, в ті часи на «графськвц галявині» спеціально культивували ожину, яку потім збирали і з якої робили смачне вино, яке зберігалося у графа в підвалах замку.
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Google Map Not Loaded
Sorry, unable to load Google Maps API.