Водоспад Пробій, Яремча

 • Vodospad-Probij

Место Категорія: Пам'ятні місця та ВодоспадиМесто Ключеві словаа: Івано-Франківська область, Яремчанський район, та Яремче

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Каскадний водоспад Пробій розташувався в Українських Карпатах в Івано-Франківській області на річці Пруті. У межах села Яремча протікає цей водоспад. Пробій є одним з найповноводніших водоспадів Карпат, який має висоту падіння води 8 метрів а кут нахилу 45 градусів.

  Утворення водоспаду відбулося в нижній частині каньону села Яремча в річці Прут, річка вбирає в себе стійкі ерозії гірських порід а саме: ямненських пісковиків, аргілітів та алевритів. Для туристів цей водоспад є дуже відомим і вважається туристичним обєктом та памяткою природи.

  В селі також розташувався міст побудований над водоспадом заввишки 20 метрів з якого стрибаються сміливі жителі села. Неподалік від водоспаду, тобто нижче протікає розлога та глибока течія. Від водоспаду можна потрапити на хребет Явірник, а дістатися туди можна за допомогою туристичного маршруту який бере початок від водоспаду.

  Зовсім недалеко від водоспаду знаходиться другий сувенірний ринок, який є дешевшим ніж за перший що розташований біля мосту через Прут.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *