Замок Чернелиця, Чернелиця

 • Zamok-Chernelytsya-Chernelytsya

Место Категорія: Пам'ятні місця та Замок / ПалацМесто Ключеві словаа: Городенківський район, Івано-Франківська область, та Чернелиця

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • У невеличкому селище Чернелиця в Івано-Франківської області, збереглися залишки замка який був зведений сімейством Чарторийських. В XVII столітті село Чернелиця перейшло власність Чарторських, якими на початку XVII століття було закладено одноіменний замок.

  В 1648-1654 роках, під час визвольної війни укаїнського народу проти Польщі, ще недобудований замок було зруйновано військом Б. Хмельницького. В1659 році брацлавським воєводою Міхалом Єжи Чарторийським замок був відновлений та добудований. Територія замку більше 2-х гектарів оточена мурами та по зовнішньому вигляду він нагадує квадрат. По кутам замка роставленні картини на мурах, завдовшки у 2-ва метри.

  Під час війни з турками в 1672-1676 роках замок знову зазнає пошкоджень. В 1685-1691 роках під час польско-турецької війни замок відбудовувався. Фортеця відіграла важливу роль під час волохських походів Яна IIIСобецького в 1685-1691 роках під час польсько-турецької війни. За наказом Яна IIIСобецького, був побудований підземний хід який вів до костелу, а інший до річки Дністер.

  З початку XVIII століття в замку часто починають мінятися власники. В ХХ столітті замок після пожежі занепадає та руйнується. До наших днів замок дійшов в дуже пошкодженому вигляді, але тим не менще він передає ту атмосферу яка панувала тут.

  Дике озеро яке ще має назву Озірце розташоване в Закарпатті на міжгірщині, на висоті близько одного кілометра. Площа озера складає 1,2 га, глибина досягає 9,5 м, вода має темно-коричневий колір, слабомінералізована. Температура води складає до +15 градусів, з озера витікає струмок під назвою ліва притока Озерянки (басейн Тереблі).

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *