Як вибрати гіроскутер

Гіроскутер відрізняється від будь-яких снарядів з колесами тим, що вміє сам зберігати рівновагу на двох колесах і не падати. Як тільки гіроскутер починає нахилятися в будь-яку сторону – датчик гіроскопа повідомляє вбудованому комп’ютеру про збільшення кута нахилу, а комп’ютер дає команду мотору підкрутити, щоб скорегувати відхилення. Той же принцип використовується в сучасних військових літаках.

Якщо ви встанете на гіроскутер, він як і раніше буде зберігати рівновагу весь час підкочуючись під ваш центр ваги. Ви нахиляєтеся вперед, центр ваги теж переміщається вперед і гіроскутер буде змушений проїхати вперед, щоб зберегти рівновагу, знову опинившись під вашим центром тяжіння. Однак якщо ви збережете нахил вашого тіла вперед – то гіроскутер буде наздоганяти ваш центр ваги до тих пір, поки ви не випрямитеся.

Через 5 хвилин після знайомства ви почнете відчувати його як частину тіла. Великий асортимент гіроскутерів шукайте на www.hoverboard.com.ua/.

Основні відмінності гіроскутерів

Розмір і тип коліс

Розмір коліс визначає прохідність гіроскутера і плавність ходу. На гіроскутери ставлять колеса від 15 см (6 дюймів) до 25 см (10 дюймів). 10 дюймові колеса надувні, на них комфортно переміщатися по нерівному асфальту, грунту, гравію і навіть траві. На них можна з’їжджати і заїжджати на невеликі бордюри. На надувних колесах комфортно їздити по бруківці і плитці.

8 і 6-дюймові колеса зроблені з литої гуми і на них зручно кататися тільки по рівному асфальту або, наприклад, в торговому центрі.

Потужність моторів

Потужність моторів відповідає за “жвавість” гіроскутера і крутизну гірки, на яку він може вас завести. На максимальну швидкість потужність мотора не впливає, тому що її обмежують електронікою для безпеки. У молодших моделей максимальна швидкість в межах 10 км/год, у 10-дюмових “дорослих” моделях – до 15 км/ч. Звичайний діапазон потужності моторів – від 300 до 400 ват на одне колесо.

Акумулятор гіроскутера

Акумулятори мають різну ємність – від 4 до 4,5 ампер/годин і виробника. Бувають китайські акумулятори та корейські під маркою Samsung. Китайські бувають хороші і погані. А Samsung бувають справжні і китайські. Тому напис “акумулятор Samsung” на жаль нічого не гарантує. Шукайте виробника і продавця, якому довіряєте.

Який же гіроскутер вибрати?

Для щоденної їзди по місту або для їзди по будь-якій поверхні беріть 10-дюймовий гіроскутер, для розваг на рівних майданчиках – 6 або 8 дюймів. Зовнішній вигляд вибирайте на свій смак. Потужність мотора і тип акумулятора не мають великого значення, головне – вибирайте надійного продавця і виробника краще зі своїм сервісним центром для гарантійного і не гарантійного ремонту. Дотримання інструкції дозволить вам довше насолоджуватися катанням на гіроскутері.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *