Кожній людині знайоме відчуття замерзлих ніг, а ще не варто забувати про те, що це загрожує небажаними наслідками. Тому в зимовий час багато хто намагається укутати стопи тепліше, надягаючи не одну пару шкарпеток. Щоб уникнути подібних незручностей, на ринку одягу з’явилися термошкарпетки, які в залежності від складу та правильного застосування здатні забезпечити тепло ногам навіть у сильні морози.

У чому ж сила цих предметів одягу і чим вони відрізняються від звичайних шкарпеток?

Недовіру до чогось нового, неперевіреного можна побачити на кожному кроці. Це стосується і термошкарпеток. Багато обивателів вважають їх черговим рекламним ходом, не розуміючи, чим відрізняються зимові термошкарпетки від звичної вовняної пари, крім вартості, адже ціна термошкарпеток вища, ніж у звичайних моделей. Насправді відмінностей та переваг безліч, познайомимося з ними детальніше.

Термошкарпетки, як і інші види термобілизни, відрізняються за складом. Вони бувають натуральні, синтетичні та комбіновані.

Натуральні (з вовни чи бавовни) підходять для людей із низькою фізичною активністю. Дані матеріали добре зберігають тепло, за рахунок особливого комірчастого плетіння, якого немає у звичайній парі шкарпеток, але не справляються з виведенням вологи назовні.

Синтетичні термошкарпетки – моделі для активних людей, які перебувають у постійному русі. Спеціальні матеріали ідеально справляються з відведенням зайвої вологи, залишаючи ноги сухими навіть за максимальної рухливості.

Комбіновані шкарпетки включають переваги натуральних і синтетичних матеріалів. Внутрішній шар синтетичний, що прилягає до стопи, він вбирає вологу, а зовнішній натуральний, який надовго зберігає тепло. Такі термошкарпетки підходять для ситуацій із різкими перепадами температур.

Різноманітність матеріалів дозволяє підібрати і дитячі термошкарпетки. Натуральні для найменших, які довго сидять у колясці або синтетичні, для активних підлітків.

Крім складу, поєднання матеріалів та особливого плетіння, теплі термошкарпетки мають й інші відмінності:

  • щільно прилягають до стопи і виключають натирання за рахунок спеціальних плоских швів;
  • області постійного стирання – шкарпетки та п’яти, ущільнені, що значно продовжує їх життя.

На даний час на ринку є пари, які мають антибактеріальні властивості, що дозволяє їм справлятись з неприємними запахами, а також перешкоджають розвитку грибка чи появі алергічних реакцій.