#природанесмітник . На річці Тиса величезні пластикові затори, а береги засипані тонами відходів. Ось вже кілька років, як ця проблема вийшла на міжнародний рівень.

Адже річка Тиса протікає і по території Угорщини, Румунії та Сербії. І тисячі тон українського сміття повінь несе вниз за течією, забруднюючи і сусідні країни. Тим часом Угорщина вже шле гнівні послання Києву з вимогою вирішити проблему. У своїй новій роботі журналісти Радіо Свобода поспілкувались із представниками влади та громадськими активістами, щоб з’ясувати чому так сталось і як подолати проблему.

У документальній роботі йдеться про сміттєзвалище в Рахові, українське сміття в Угорщині, звідки береться непотріб у річці Тиса? А також розповідають про те, як заробляють на відходах та навчають боротись з відходами.

Також друзі, на цю тему ми запустили хештег #природанесмітник де ви можете ділитись в соц. мережах фото та відео, з хештегом #природанесмітник. І ми будемо публічно висвітлювати цю тему на наших сторінках в соц. мережах:

https://www.instagram.com/svitkarpatofficial/
https://www.facebook.com/svitkarpat/