На Закарпатті планують запустити «Карпатський експрес» до Румунії, повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.
![](https://svitkarpat.org/blog/wp-content/uploads/2022/01/Na-Zakarpatti-zapustiat-Karpatskyy-ekspres-do-Rumunii.jpg)
За його словами, маршрут потяга буде пролягати через румунське місто Сигіт, Ужгород та Рахів.
Віктор Микита уже погодив проєкт із консулом Румунії під час зустрічі в Ужгороді, але у лютому 2022 року Закарпатська ОДА ще обговорить запуск нового експресу з «Укрзалізницею» та румунськими партнерами.
На цій зустрічі Закарпатська ОДА пропонуватиме розширити проєкт на Івано-Франківську область, а також включити «Карпатський експрес» до програми «Велике будівництво».