Якщо ви шукаєте вишуканий та ексклюзивний спосіб зберігати та подавати вино в своєму будинку, то комод-бар «Зінфандель» від компанії «Залізна Майстерня» може стати ідеальним вибором для вас. Цей комод змодельовано у стилі loft, виготовлено – з масиву дуба. В поєднанні має не лише елегантний дизайн, а й додає естетичності будь-якому приміщенню.

Зручність та ексклюзивність зберігання вина

Основна мета «Зінфанделя» – це забезпечити власника комфортним та стильним способом зберігання вина. Він може вмістити до 30 пляшок в горизонтальному положенні, що є оптимальним для збереження вина та його подальшого використання. Крім того, комод має висувні полиці, які роблять доступ до вина ще більш зручним та ексклюзивним. Такий варіант – саме те, що треба! Чи не так?

Дизайн та розміри

Дизайн «Зінфанделя» надає йому ексклюзивності та естетичності. Виготовлений з масиву дуба та оброблений натуральним високостійким твердим восковим маслом. Чорний декор металічної частини привертає увагу до деталей. Бокові накладки та шухляди з дерева додають додаткової краси та збільшують його функціональність. «Зінфандель» має наступні розміри: ширина – 78 см, висота – 82 см, глибина – 30 см. Саме таке співвідношення розмірів дозволяє йому вміщуватись в будь-який куточок кімнати!

«Зінфандель» від «Залізної Майстерні» – це комод-бар, який не тільки забезпечить зручне зберігання ваших улюблених вин, а й надасть елегантності та стилю будь-якому приміщенню, де він розміщується. Комод «Зінфандель» – чудовий вибір для тих, хто цінує вишуканий дизайн і функціональність.

Де купити?

✔️ Instagram: https://www.instagram.com/zalizna.maysternya/
✔️ Facebook: https://www.facebook.com/zalizna.maysternya/


Молода команда «Залізної Майстерні», розпочала свій шлях у виробництві меблів для зберігання алкоголю у 2020 році. Основним напрямком роботи є стиль Loft, який швидко набуває популярності в Україні.

Фахівці майстерні поєднують дерево та метал, що дозволяє створити унікальний ефект: теплі текстури поєднуються з прохолодним металом. Оперативність, якість та відкритість до нових ідей – основні принципи роботи.

З каталогу майстерні можна вибрати або замовити унікальний дизайн. Якщо ви замовляєте індивідуальний дизайн, то передоплата становить 15% вартості товару. Продукція Залізної Майстерні вже успішно встановлена в багатьох містах України.

Команда «Залізної Майстерні» працює над тим, щоб ви могли гарно та гармонічно оформити зону зберігання алкоголю або створити невеличкий аналог винного погреба просто у себе вдома.