Рюкзак Quint 35 від RED POINT призначений в основному для пішого та гірського туризму, сноуборду та екстремальних умов. Ідеальний варіант для вилазки в дводенний похід, а також для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Рюкзак RED POINT Quint 35 дуже привабливий, яскравий і водночас приємного кольору. Виготовлений переважно з матеріалу POLYESTER 600D BIG DIAMOND R/S. Дно виконано з матеріалу POLYESTER 600D/PU. Комфортна вентильована спинка з сітчастих блоків. Великий знімний пояс. Регульовані під зріст користувача лямки.

Дизайн рюкзака передбачає роздільне основне відділення, з кріпленням під питну систему, а також приховану фронтальну кишеню для документів і дрібниць. Із зовнішнього боку рюкзака є різні універсальні кріплення, що дозволяють надійно зафіксувати спорядження: льодоруби, трекінгові палиці, шолом та інше. Також присутні глибокі бокові кишені із сітки. В нижній частині – накидка для рюкзак.

Кишені та відділення закриваються фурнітурою Duraflex, YKK. Рюкзак має розміри 39х22х60 см., а у складеному вигляді – 17х13х6 см. Вага: 1.7 кг. Обсяг: 35 літрів.

Особливості моделі:

  • Подовжені бічні і фронтальні стяжки для зовнішнього кріплення палатки і килимка (і регулювання обсягу).
  • Великий знімний пояс. Регульовані під зріст користувача лямки.
  • Надійні і зручні у використанні пряжки «гаки» на стяжках. Проста і швидка фіксація зовнішнього вантажу.
  • Комфортна вентильована спинка з сітчастих блоків.
  • Вбудований дощовик.
  • Внутрішній об’єм розділений на 2 відсіки з фронтальним входом в нижній частині.
  • Міцна тканина.

Рюкзак RedPoint Quint 35 підійде для подорожей як в літній, так і в зимовий період року. Основна ідея Quint – максимальний спектр використання. Це 35 літровий універсал на всі випадки життя. Невеликий і місткий рюкзак як для повсякденного носіння, так і для польового використання в різних умовах.