Українська тенісистка Еліна Світоліна зазнає поразки у другому колі турніру WTA в Великобританії. Суперницею першої ракетки України була Олена Рибакіна з Казахстану.

Тенісистки провели на корті 1 годину 38 хвилин. Долю першого сету вирішив один брейк. У другій партії Рибакіна двічі вела з брейком (4:2, 5:4). Світоліна зрівняла рахунок в сеті, після чого на тай-брейку втратила два очки на подачі.

На рахунку українки 4 ейси, 3 подвійні помилки, 16 Віннер і 27 невимушених помилок. В активі представниці Казахстану 7 ейсів, одна подвійна, 32 Віннера і 32 невимушених помилки, йдеться на порталі “Рейтинг Букмекерів”.

Відзначимо, що Еліна Світоліна заявлена ​​в парній сітці турніру з Мартою Костюк.

Перед цим, 22-го червня в рамках турніру в Істборні українська тенісистка Еліна Світоліна зустрілася з іспанкою Паулой Бадосой.

Перша сет виграла іспанка з рахунком 6: 4. У другій партії верх взяла українка з рахунком 6: 1. На тай-брейку третій партії сильнішою виявилася Еліна, яка перемогла з рахунком 7: 1.