![](https://svitkarpat.org/blog/wp-content/uploads/2023/01/Zakarpatski-riatuvalnyky-dopomohly-vriatuvaty-dvokh-dyvnykh-prykarpattsiv-shcho-tyzhden-brodyly-horamy-ta-zablukaly-FOTO-ROZSHYRENO.jpg)
Як з’ясувалося, мешканці франківського села Великий Ходак 1966 і 1979 років народження близько тижня подорожували горами, однак у певний момент через погані погодні умови втратили орієнтир місцевості й не могли знайти безпечний шлях донизу.
На щастя, чоловіки дісталися до однієї з точок порятунку й назвали її номер, коли подзвонили до оперативно-рятувальної служби. Тож фахівці пошуково-рятувального відділення прикарпатського села Явірник знайшли їх і почали спускати з чорногірського хребта назустріч рятувальникам відділення міста Рахів. Ті на снігоболотоході «Богун» транспортували заблукалих туристів до пункту незламності в селі Видричка Рахівського району.
![](https://svitkarpat.org/blog/wp-content/uploads/2023/01/zobrazennia-viber-2023-01-25-09-10-52-126.jpg)
Медичної допомоги чоловіки не потребували, інформує ГУ ДСНС України в Закарпатській області.