Відома у всьому світі компанія Leatherman майже щорічно приємно дивує своїх прихильників новими багатофункціональними інструментами. Додаючи щось нове або вдосконалюючи існуючі моделі, виробник випускає на ринок все більш вдосконалені версії різних класів, починаючи від доступних по ціні до преміум-класу. Таким чином, кожен споживач може вибрати мультитул Leatherman, враховуючи свої потреби та фінансові можливості.

Але є моделі зроблені спеціально для кемпінгу та туризму, які вже зарекомендували себе з найкращого боку та набули популярності серед користувачів з усього світу. Їм властива не лише висока якість, але й максимальний рівень зручності в роботі. Саме їх варто розглянути перейшовши за посиланням https://leatherman.in.ua/multitools/dlia-kempinhu-ta-turyzmu/. Нижче будуть наведені найкращі моделі для туризму та кемпінгу.

Leatherman Surge – потужний та великий

Якщо вам потрібен міцний та функціональний мультитул, варто звернути увагу на Leatherman Surge. За розмірами та вагою ця модель вважається однією з найбільших серед інших мультитулів компанії. Вага інструменту становить 350 г, а довжина у зібраному вигляді сягає 11,5 сантиметра. Його оснащено 21 інструментом, що пояснює його великі розміри. По суті, це майже половина слюсарної майстерні, яку можна вмістити в одній кишені. Він ідеально підходить як для фахівців у сфері ремонту та виробництва, так і для туристичних походів. Тут є два ножі, один з яких має звичайне лезо, а інший – хвилястий клинок з зубцями.

Також ця модель оснащена всім необхідним – ножицями з пружинами, шилом, плоскогубцями та кусачками, включаючи ті, що призначені для роботи з електрикою, відкривачкою для пляшок, напильниками, консервним ножем, викрутками та іншими інструментами. Дизайн мультитула стандартний для цього типу інструментів, пропонуються як чорні варіанти, так і виготовлені з нержавіючої сталі, що є характерною ознакою для інструментів. Загалом, ця модель характеризується високим рівнем надійності, її можна регулярно використовувати повсякденно і не боятися, що вона поламається. Матеріали та якість складання гарантують відмінну довговічність.

Leatherman Charge – для полювання, риболовлі, туризму

Вирушаючи на відпочинок, немає бажання перенавантажувати кишені чи рюкзак важким мультитулом. З іншого боку, хто знає, що може знадобитися у певний момент? У такому випадку варто звернути увагу на Leatherman Charge. Це компромісна модель за розмірами та функціональністю. Вага цього мультитула з цієї серії становить 230 грам, але кількість предметів у комплектації на 2 одиниці менше, ніж у попередньої моделі – всього 19. І цього достатньо, щоб почуватися впевнено в диких умовах.

Аксесуар виготовлений з кількох матеріалів. Основними є нержавіюча сталь різних марок – це необхідно для того, щоб кожен з присутніх інструментів міг впоратися зі своїми завданнями. Наприкклад, ніж зроблений з марки S30V, а другий, хвилястий, з використанням 420HC. А рукоятки виготовлені з титанового сплаву. Не дивно, що такий інструмент майже не піддається корозії – ви можете бути впевнені у його надійності навіть у найважчих умовах.

Оснащення мультитула моделі Charge включає:

 • Кусачки, включаючи ті, що призначені для різання твердих матеріалів;
 • Плоскогубці та гострогубці;
 • Два ножі;
 • Щипці;
 • Кусачки для зняття ізоляції з кабелю та проводів;
 • Ножиці;
 • Пила;
 • Напильники;
 • Лінійка з сантиметровою та дюймовою шкалою;
 • Відкривачка;
 • Адаптери для біт – великі та малі.

Звичайно, це лише короткий перелік функцій. Модель Charge TTi також має інші корисні інструменти, які можуть знадобитися вам у різних ситуаціях.

Leatherman Wave – одна з найуспішніших моделей

Чому ж Leatherman Wave здобув таку величезну популярність серед споживачів? Порівняно з іншими моделями від цього виробника, його можна вважати не надто функціональним або зручним. Однак, незважаючи на це, туристи беруть саме Wave з собою в екстремальні походи, тому що, впевнені в надійності даного інструменту. Причина успіху полягає в його доступній ціні, незважаючи на солідне оснащення та високу якість. Таке придбання стає вигідним для тих, хто не бажає переплачувати зайво.

Ця модель існує у двох варіаціях. Перша вийшла до 2004 року, а після 2004 року була представлена оновлена версія, яка стала ще більш успішною та привабливою для користувача. У наборі є 17 стандартних інструментів, зокрема пасатижі з вбудованими ножами, кусачками, ножицями, консервним ножом, відкривачем для пляшок, адаптерами для біт, надфілем з алмазним напиленням, пилою, напильниками та плоскогубцями.

Мультитул Leatherman Wave має довжину у складеному стані 10.5 см та вагу близько 240 г, що робить його зручним для носіння в кишені. Щодо дизайну, тут пропонуються класичні варіанти з нержавіючої сталі та чорним покриттям.

Leatherman Skeletool – стильний та мобільний

Leatherman Skeletool – одна з найменших моделей повнорозмірних мультитулів. Хоча можуть бути і інструменти ще меншого розміру, але цей мультитул надає все необхідне. Його форма злегка вигнута, одна рукоядка тонше за іншу, а вбудований карабін служить не лише для підвішування інструменту на поясі, а й як відкривачка. Це інноваційне рішення виробника, яке дозволяє мати мультитул завжди під рукою. Однак, модель також оснащена затискачем для ременя, що також зручно для носіння. Інша особливість, на яку варто звернути увагу, – це його низька вага. З вагою всього 140 грам, він легкий, майже як смартфон.

У комплектації моделі є плоскогубці, гострогубці, два види кусачок, універсальний ніж з частково звичайним та хвилястим лезом, адаптер для біт. Ці інструменти дозволять вам впоратися з багатьма завданнями. Навіть якщо у мультитула немає надмірних функцій, він надасть вам все необхідне для повсякденного використання.

У підсумку, всі моделі Leatherman представляють собою різноманітні варіанти мультитулів, кожен з яких має свої унікальні переваги та призначення. Незалежно від вашого стилю життя чи потреб, компанія Leatherman пропонує інструмент, який відповідає вашим вимогам.