Емальовані горнятка з логотипом – це відомий корпоративний сувенір і це не просто черговий банальний подарунок з логотипом. Це справжній матеріал для створення креативного шедевра і персоналізованого презенту. На одноколірну поверхню сувенір можна нанести будь-яке зображення малюнок, слоган або цитату. Кружка стане бажаним і улюбленим гостем не тільки на домашній кухні, але і в офісі. При цьому можна бути впевненим, що вона прослужить довго і ніколи не розіб’ється!
Нанесення зображень на емальоване горнятко робиться методом гарячого деколі. На даний момент це найнадійніший спосіб нанести малюнок, при якому зображення стає частиною поверхні і його вже практично неможливо стерти.
Отже, спочатку дизайнер строго за вимогами готує макет для фотовисновку. Одна найменша помилка – і вся подальша робота може зійти нанівець. І ось, коли прибраний з логотипів і зображень все сміття – непотрібні обведення, оверпринт, лінзи, прозорі шари і заливки з іншої колірної системи, зверстаний макет потрапляє на фотовивід. В результаті отримуємо спеціальну плівку, яка потім засвічується і на основі неї робиться друкована форма.
Далі відбувається друк зображення на певного властивості паперу. Кожен колір прокочується окремо. Якщо потрібно отримати необхідний відтінок, виконується колеровка. Все залежить від досвідченості і чарівних рук друкаря-шовкографії, який колір за кольором поєднує одне зображення з іншим, ставлячи на просушку кожен отриманий шар.
Через добу фахівець наносить на полуфбарікат (назвемо це так) захисний лак. Він повинен сохнути в природних умовах не менше доби. На наступний день кладеться монтажний лак, який також потрібно залишити на 24 години в спокої на сушарці.
Отримана заготовка потрапляє на лінію перенесення деколі, де вже відібрані які не пройшли контроль гуртки. Там шляхом замочування і відбувається накочення малюнка на поверхню горнятка, позбувшись від непотрібних бульбашок і води. Ця операція виконується співробітниками вручну. При цьому важливо стежити за позиціонуванням, щоб логотип або зображення занадто поїхали в сторону і не розтягнулися. Швидкість накатки залежить від розмірів деколи і кількості виробів. Чим більше тираж, тим більше часу потрібно для реалізації цього етапу робіт. Якщо накочення робиться з двох сторін, значить час роботи ділянки потрібно помножити на два.