Долина нарцисів, Хуст

 • Dolyna-nartsysiv-Hust

Место Категорія: Пам'ятні місця та Пам'ятник природиМесто Ключеві словаа: Закарпатська область, Кіреші, Хуст, та Хуський район

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Легендарна Долина нарцисів розташована в урочищі Кіреші між річками Тиса та Хустець на околиці міста Хуста. Тут збереглася унікальна природа часів Льодовикового періоду і виростає одна з найбільших популяцій нарциса вузьколистого. До того ж квіти в околицях Хуста ростуть не в горах, як це прийнято, а на рівнині.

  Охоронний статус ця територія отримала ще за часів Австро-Угорщини, а ось за радянської влади долина ледь не загинула і лише завдяки зусиллям професора В. Комендар вона опинилася під охороною Карпатського біосферного заповідника.

  Період масового цвітіння Долини нарцисів зазвичай починається в першій половині травня і в залежності від погодних умов триває близько двох тижнів. Саме в цей час в урочищі приїжджають численні туристи. При заповіднику працює еколого-освітній центр “Музей нарциса”, що розповідає про унікальну флору і фауну долини і історії її збереження.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *