Гора Великий Верх

 • Hora-Velykyj-Verh

Место Категорія: Пам'ятні місця та ГориМесто Ключеві словаа: Воловецький район, Закарпатська область, та Міжгірський район

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Гора Великий Верх – 1598-метрова вершина Українських Карпат, яка розташована в межах Полонини Боржава. Знаходиться на межі двох районів Закарпатської обл. – Міжгірського та Воловецького, в південно-східному напрямку від смт. Воловець.

  Великий Верх та його схили вище 1200-1300 метрів над рівнем моря незаліснені, вкриті заростями чорниці, нижче цієї відмітки – густими віковими лісами.

  З г. Великий Верх відкривається чудовий краєвид – звідси видно всю Полонину Боржава, яка простягається величезною дугою з північного заходу на південний схід, з її вершинами г. Стій, г. Жид-Магура, г. Гемба та ін.

  У східному напрямку від г. Великий Верх знаходиться найкрасивіший та найвідвідуваніший водограй Закарпаття – водоспад Шипіт.

  Найлегший та найпростіший спосіб добирання на г. Великий Верх – на крісельному підйомнику до г. Гемба, а вже звідти пішки по Полонині Боржава до самої вершини.

  Найближчий населений пункт – смт. Воловець (Воловецький р-н Закарпатської обл.).

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *