Хребет Горгани

 • Hrebet-Horhany

Место Категорія: Пам'ятні місця і Пам'ятник природиМесто Ключеві словаа: Закарпатська область і Івано-Франківська область

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Гірський масив Українських Карпат хребет Горгана розташований в Івано-Франківській та Закарпатській областях який нагадує зовнішню смугу. Назва Горган пішла від румунського слова “gогgап” – курган, вершина хребта отримала декілька назв: Малий Горган, Горган Вишківський, Горган Ілемський, Кінець Горган та інші.

  Масив поділений на Крайові низькогірні, Зовнішні (Скибові) і Привододільні (Внутрішні) частини який простягається на 75 км з північного заходу на південний схід через долини річок Мизунки і Ріки до долини Прут. Ширина яка складає близько 40 км з південного заходу на північний схід.

  Природний заповідник який включає в себе масиви гір Довбушанки, Полєнський, Попадя, Грофа, займає около 5 тисяч гектарів. Заповідник створений за для збереження європейської соснової кедри. В Горганах представлена рослинність ялицево-буково-смерековими лісами, які знаходяться на висоті 850-1000 метрів. Від цих рослин на висоті 1350 м розташоване чагарникове криволісся із гірської сосни, ідучи по долинах річок можна побачити розміщенні післялісові луки, в результаті вирубування лісів сталася їхня поява.

  Північні Горгани включають в себе найвищі гори: Молода (1723), Грофа (1748), Попадя (1740). А в центральній Горгані найвищій частині гірського масиву обмежені Лімницею та Бистрицею Надвірнянською та розділені навпіл долиною Бистриці Солотвинської, в них розміщені такі вершини як: Ігровець (1804), Сивуля Велика (1836), Сивуля Мала (1818). В південних Горганах обмежуються такі вершини як Братківська (1788), Чорна Клева (1719), Довбушка (1754) та Синяк (1665). Схили хребта є гострими та характерно крутими.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *