Хребет Великий Діл

 • Hrebet-Velykyj-Dil

Место Категорія: Пам'ятні місця та Пам'ятник природиМесто Ключеві словаа: Закарпатська область, Іршавський район, Мукачівський район, та Свалявський район

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Хребет Великий Діл розташований в гірських масивах Українських Карпат Свалявського, Іршавського та Мукачівського районів Закарпатської Області. Масив вулканічного хребта простягається між річками Латорицею (на заході) та Боржавою (на сході). Поряд з хребтом розташована “Зачарована долина” і болото “Чорне Багно” (вони являються частинами Національного природного парку “Зачарований край”.

  На горі “Бужора” пересічні висоти складають 700-800м, максимально 1081 м, на якій можна побачити рештки згаслих вулканів, на яких схили складаються з андезитів, базальтів та туфів. Поширення осипів проходить саме через ерозійні та зсувні процеси, інколи селі. На крутосхилому верхньому яросі гір розташовано джерело мінеральних вод, гора має понад 650 метрів яка зайнята буковими лісами, тобто низькогіря, залишки дубових дібров, сади й виноградники в районі туризму.

  Неподалік від хребту розташована гора “Стій” яку можна побачити на північному сході височини. Шлях до гори лежить через прямий шлях по хребту. На Великому Ділі розташоване одне з найбільших озірець Закарпаття яке має назву Латориця, дорога водопроводу яка розташована на Великому Ділі може нагадувати джунглі які складаються з акацій, чагарників ожини і кропиви. Таким шляхом можна дібратись до листяного лісу що і робить шлях та Великий Діл цікавішим.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *