Невицький замок, Камяниця

 • Nevytskyj-zamok-Kamyanytsya

Место Категорія: Пам'ятні місця та Замок / ПалацМесто Ключеві словаа: Закарпатська область, Камяниця, Невицьке, та Ужгородський район

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Невицький замок – побудований в ХІІІ столітті, на вершині пагорба над річкою Уж. Росташований поблизу села Камяниця, Ужгородського району (Закарпатська область), неподілік від Ужгорода (12 км.). Уже в 1241 року замок було зруйновано ордами монголо-татар, але вже в другій половині ХІІІ століття його відновлюють. Після відновлення в ХІІІ-ХІV століттях на місці круглого донжона, будують чотирикутну триярусну вежу-донжон.

  До оборонного складу входять два ваоа з ровом між ними, оборонна стіна, вїзна вежа та внутрішня будова з вежою-джоном. З 4-х веж внутрішього валу укріплення, 3-ри з них мають півовалюну форму, а 1-на трикутную. Шестикутна вїздна вежа зєднана з основним укріпленням 2-ма паралейними оборонними стінами. Всередині замка виділяється башта-джона. У дворі є колодязь діаметром 3,5 метра.

  З часом та розвитком замок часто перебудовувався і удосконалювався, а з початку ХVІІ століття, коли ним вододіє рід Другедів, замок неодноразово переходить з рук в руки. Останів руйнівником замку є трансільванський воєвода – Дьордь Ракоці, який захопив і зруйнував його. З тих самих пір замок не відновлювався, і такий його вигляд дійшов до наших днів. Замок знаходиться в щаконсервованому стані, а вежа обладнана щатровим перекриттям, що додало споріді своєрідний шарм.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *