Озеро Апшинець (Трояска)

 • Ozero-Apshynets-Troyaska

Место Категорія: Пам'ятні місця та Озера / РічкиМесто Ключеві словаа: Закарпатська область та Рахівський район

Опис
Опис
Фото
Карта
Відгуки
Похожие компании
 • Озеро Апшинець яке розташувалось в Рахівському району має також назву високогірне озеро льодовикового виникнення, воно вважається одним з найвідоміших озер на Закарпатті. Масив пролягається на схилах Свидовець, від північно-східних схилах аж до самої гори Трояска висота яка складає 1487 над рівнем моря. Озеро не просто так називається одним з найкращих на Закарпатті, бо саме в цьому озері вода є неймовірно прозорою не кажучи вже про чисту, натуральну та холодну з невисоким мореним валом.

  Краса затаїлася в самих горах на високій рівнині, довжина озера складає 126 м, а ширина 100 м як вся площа займає 1,2 гектара. Глибина невеличка до 3,3 метра та неподалік від озера а саме в південно-західній частині сфагневе болото яке оточує частину озера. Річка Апшенець та приплив Чорної Тиси переважно витікають з озера.

  В червню температура води +10 як у зимку замерзає. Що стосується дна озера то тут воно зовсім рівне та мулисте, деколи стаються валуни неподалік від берега. Рослини тут також розташувались а вони є різними такими як: осока, сфагнові мохи, фауна представлена окремими видами мікроскопічних ракоподібних.

 • Ничего не найдено

  К сожалению, записей не найдено. Попробуйте другой критерий для поиска.

  Google карта не загружена

  Извините, не удалось загрузить API Карт Google.

 • Залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *