Відпочинок на велосипеді в горах, для активних людей

Проводити вільний час краще активно, щоб відпочинок запам’ятався надовго і про буденні справи геть забути. Відмінний варіант активного відпочинку – це велотур за місто, або в гори. Насправді, не кожному до вподоби такі пригоди, але це того вартує. Бюджет такого відпочинку не великий, особливо коли гірський велосипед і все необхідне спорядження для походу є в наявності.

Ясно, що активний відпочинок значно кращий за лежання на пляжі. Крутити педалі продовж декількох днів – то не легка справа, особливо під спекотним сонцем, незнайомій місцевості і нерівному ґрунту. Хоча в тому багато вигод, найперше це крутий ривок для здоров’я і захоплюючі пригоди. Під час поїздки не можна просто зупинитись і сказати: з мене досі, я іду до дому. По-перше, своїх не лишають; по-друге, невідомо, як далеко знаходиться дім; і по-третє, вже темніє, тому треба швидше рухатись. Таким чином велопоїздки можуть бути насправді дуже виснажливими, але це навіть краще! Здоров’я від цього ніяк не постраждає, навіть навпаки. Провідні експерти зі спорту стверджують, що під час витривалих фізичних навантажень в організмі відбуваються позитивні процеси. Мова йде про спалення жирових відкладень, омолодження організму, нарощення м’язів а також вироблення так званих, гормонів щастя (серотоніну і ендорфіну).

Для велотурів у гори краще віддавати перевагу саме гірському велосипеду, а не шосейному чи сітібайку. Гірський підходить для будь-якої дороги, має широкі шини з глибоким протектором і значно м’якший для бездоріжжя. Навіть не обов’язково купляти велосипед, особливо, якщо ви не збираєтесь на ньому їздити часто. Взяти велосипед на прокат – ідеальний варіант для нечастих поїздок, наприклад декілька разів на рік. В цьому разі відпадає необхідність транспортувати велобайк в поїзді чи поштою, адже в курортних містах безумовно є сервіси прокату велотранспорту. Домовитись з ними краще заздалегідь, щоб не гаяти зайвого часу на їх пошук. Такий відпочинок не для слабких духом і тілом! Тому не рекомендовано брати з собою малих дітей, людей похилого віку і надто ніжних дівчат, бо через них відпочинок може закінчитись дуже швидко.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *