Сьогодні ми оглянемо EDC-сумку від 11.58, молодого українського бренду з Києва, що поєднує в собі компактність, міцність та продуману функціональність, роблячи її ідеальним вибором для подорожей, щоденних поїздок чи навчання.

EDC (Every Day Carry) – це сумка, призначена для щоденного використання. Її завдання – організувати та безпечно транспортувати ваші речі, роблячи їх легко доступними.

Отримавши сумку, одразу відчуваєш якість матеріалів та ретельність виготовлення. 1158bags використовує лише високоякісні матеріали та фурнітуру, що робить їхні вироби не лише стильними, але й довговічними.

Матеріали та фурнітура

Сумка виготовлена з X-Pac, міцного та зносостійкого матеріалу. Підкладка з Oxford 210D червоного кольору, що забезпечує чітку видимість вмісту. Використання якісної пластикової фурнітури WooJin гарантує надійність та довговічність.

Компактність та міцність

Невеликі розміри (21x18x5 см) роблять сумку зручною для щоденного використання. Стропа по периметру не лише укріплює її, але й дає можливість кріпити додаткове спорядження. Велика велкро панель на передній частині дозволяє розмістити патчі або інші аксесуари.

Регульований ремінь та додаткові можливості

Сумка оснащена 150-сантиметровим ременем з карабінами для фіксації предметів. Фастекс дає можливість регулювати довжину, а фіксатор забезпечує зручність носіння.

Функціональні відділення

Дві зовнішні кишені на блискавці (передня та задня) та три внутрішні кишені (велика на блискавці та дві накладні) роблять сумку практичною та зручною. Кишеня з карабіном: для ключів. Органайзер з резинок допоможе організувати дрібні предмети.


Сумка через плече SB-002 від 1158bags – це чудовий вибір для тих, хто шукає компактну, функціональну та якісну сумку для щоденного використання. Її міцні матеріали, продуманий дизайн та українська якість роблять цю сумку незамінним асистентом у будь-якій ситуації.

Де придбати?

Інстаграм: 1158bags
Фейсбук: 1158bags