Традиційно сезон збору білих грибів в Карпатах розпочинається у травні, проте цього року завдяки аномально теплій весні перші трофеї вже знайшли щасливчики у Берегівському районі, Закарпатської області. Фотографіями своїх знахідок вони радо діляться у соціальних мережах, викликаючи захоплення та легку зависть у інших грибників.

“Перший цьогорічний білий!” – з гордістю підписав фотографію трофейного гриба один з користувачів Facebook. У коментарях люди цікавляться місцем збору, дехто не вірить, що гриби вже зріли, адже сезон ще не розпочався. Проте грибники запевняють: знахідки справжні, адже весна цього року дійсно дивує раннім цвітінням дерев та появою перших весняних грибів вже у лютому.

Варто зазначити, що ранні гриби можуть бути небезпечними для вживання, адже вони можуть накопичувати шкідливі речовини. Тому перед вживанням грибів, зібраних у весняний період, рекомендується ретельно їх перевірити.

Читайте також: Перші весняні гриби Карпат

Дивіться захоплююче відео полювання по білі гриби

Незважаючи на ризики, азартні грибники вже вирушають на пошуки перших весняних трофеїв. Сезон розпочався, і хто знає, які ще сюрпризи приготує цьогорічна щедра весна.