Навіщо, збираючись в туристичний похід, набивати консервами і крупами рюкзак, перетворюючи його в непідйомний тягар, якщо є сушені страви? Кілька практично невагомих упаковок забезпечать різноманітне і повноцінне харчування.

Продукти швидкого приготування в умовах браку часу це просто мега підмога всім. Коли заходить мова про їжу, яку можна просто запарити окропом, то це український виробник James Cook.

Упаковка

Виготовлена дуже якісно. Відкривається та закривається упаковка зіпером. Що гарантує надійне закриття та зберігання їжі. Така упаковка підійде для приготування їжі в наметі.

Їсти можна прямо з пакетів – відпадає необхідність тягати з собою тарілки або великий казанок для варіння їжі.

Як готувати

Кип’ятимо необхідну кількість води. Відкриваєш пакет. Заливаємо необхідну кількість кип’яченої води, ретельно перемішуємо, закривши на зіпер і чекаєш 3-4 хвилин.

Коли заварилося – настає найцікавіше. Береш ложку, відкриваєш пакет, перемішуємо і можна їсти.

Вага нетто кожного пакета до 100 грам. Наприклад, вага нетто турецького супу Мерджімек всього 55 грам, а бананово кукурудзяної каші з горіхами та фініками вже 100 грам. Додавши туди води виходив дуже навіть пристойний за обсягом і вагою пакет.

Підсумки

Сушені страви дуже зручно брати з собою в похід, а ще вони будуть досить зручні в поїздках за кордон куди.

А на природі, якщо ви раптом вирішили сходити в лайт похід або просто на день за місто з’їздити погуляти, ці сушені страви відмінна тема! Влітку можна і бутербродами обійтися, звичайно, але наше літо коротке й холодне. Гаряче харчування набагато приємніше. А окріп можна і в термосі взяти.