Тепло для людини грає дуже важливу роль, особливо це актуально в холодну пору року, а ще в перехідні періоди – коли на вулиці вже не тепло, але ще й не дуже холодно, щоб одягати теплі речі. Саме в такі періоди на допомогу приходить жилет, який зберігає енергію навколо тулуба, а одночасно з цим ще й не утруднює рух.

Адже теплі речі, наприклад куртки, незручні тим, що людина почуває себе в них не дуже комфортно. Альтернатива у вигляді жилета є компромісним варіантом. Сьогодні мова піде жилет Rimo, який створений українським виробником – компанією Synevyr. Цей виробник розробив та створив дуже хороший жилет, який ідеально підійде для чоловіків, які люблять комфорт та затишок.

Особливість цієї моделі полягає в тому, що вона розроблена для представників сильної половини людства. А ще вона має комір-стійку, що особливо актуально в холодну пору року, коли шию необхідно захистити від вітру та негоди. Дизайнери компанії Synevyr приділили велику увагу розробці зручного виробу.

Як результат, вийшла дуже зручна та комфортна річ, всі її позитивні характеристики доповнює якісний матеріал. Додаткової зручності жилету додає наявність двох зовнішніх кишень і одна внутрішня. Це особливо актуально в наш час, коли необхідно тримати при собі різноманітні гаджети, особисті речі.

А тепер можна зупинити увагу на певних особливостях жилету. Перш за все, він має знімний капюшон, що буде в нагоді в надто прохолодну погоду. Друге, завдяки подовженому підборіддю власник виробу буде почувати себе особливо комфортно. Третє, для більш тривалого використання жилета виробник використав блискавку відомого бренду YKK. І весь цей спектр переваг доповнює використання водовідштовхуючої тканини.

Дана модель представлена різноманітними видами розмірів виробу, а також кольоровою гамою тканини (червона та темно-синя).