Українські Карпати – популярний напрям відпочинку, на туристів чекають не лише цікаві та видовищні маршрути, різної складнощі, але й певні небезпеки.   

Рятувальники МНС рекомендують пройти реєстрацію на туристичному маршруті заздалегідь, до початку вашого походу в гори. У випадку виникнення надзвичайної ситуації, стихійного лиша, різкої зміни погодніх умов, втрати орієнтації на маршруті в горах, все це скорочує час пошуку заблукалих чи постраждалих учасників групи, у незнайомій для них місцевості.

Увага! Реєстрація у рятувальних загонах є безкоштовною, але вона важлива для вашої безпеки під час походу в гори.

Туристичний інформаційний центр “Турінформ Закарпаття” закликає ретельно планувати туристичні походи в гори, зважати на погодні умови, спорядження, та обов’язково реєструватись у відповідному рятувальному підрозділі, та подати в МНС заявку:

Карта розташування точок порятунку на території Закарпатської області

Чому це важливо? Після реєстрації, гірські рятувальники допоможуть вам краще підготуватись до походу в Карпати, нададуть достовірну інформацію, щодо можливих небезпек на маршруті, проінформують про актуальні метеорологічні умови. Ви отримаєте інструкції щодо правил особистої та групової безпеки під час проходження певного туристичного маршруту в Карпатах.  А також, ви отримаєте консультації щодо спорядження, засобів зв’язку в горах, актуальних навігаційних карт, харчування на маршруті, складу аптечки.